X
تبلیغات
رایتل

از کپی برداری تا انتشار یک پست پرمحتوا

شنبه 25 آبان 1392 ساعت 20:05
شاید کنجکاو باشید بدانید که من چگونه یک پست را می‌نویسم؟ یعنی محتوای پست خود را چگونه تهیه می‌کنم؟

 در پاسخ شما باید بگویم :برای اینکه بتوانم یک پست پرمحتوا بنویسم.به طوری که هر پست حاوی نکاتی جالب برای شما باشد تا شما ضمن لذت بردن از خواندن هر پست ،بتوانید به پاسخ سوالات خود در زمینه وبلاگ نویسی حرفه‌ای برسید.از یک برنامه روزانه بسیار ساده استفاده می‌کنم.  


هر روز از اوقات بیکاری خودم استفاده می‌کنم و به مطالعه در زمینه وبلاگ نویسی حرفه‌ای می‌پردازم. 


باید بگویم این زمانهای کوتاه از لذت بخش ترین قسمتهای برنامه روزانه من می‌باشد. قسمتی از این زمانهای کوتاه را به جستجو در گوگل یا به اصطلاح به گوگل کردن سپری می‌کنم. چون دوست دارم هر روز درباره وبلاگ نویسی دست کم یک نکته تازه یاد بگیرم.البته باید بگویم که برای گوگل کردن از گوشی اندرویدی خودم استفاده می‌کنم.  

 

چگونه باید یک پست پرمحتوا و دست اول بنویسم؟   

   

این سوال بسیاری از افرادی است که به تازگی وبلاگ نویسی را شروع کرده‌اند. وقتی افراد مبتدی متوجه می‌شوند که برای پیشرفت در کار وبلاگ نویسی باید بتوانند در زمانهای کوتاه وبلاگ خود را با مطالب نو و جدید به روز رسانی کنند.احساس یاس می‌کنند و از ادامه کار دست می‌کشند.

اگر شما هم از ادامه کار خود به عنوان یک وبلاگ نویس مایوس شده‌اید. به اندازه خواندن این پست دست نگهدارید.چون خبرهای خوبی برای شما دارم.   

به روز رسانی مداوم در الگوریتم جستجوی موتورجستجوی گوگل باعث شده‌است که اهمیت محتوای قوی بیش از پیش احساس شود.یعنی اگر وبلاگ یا وبسایت شما در زمانهای کوتاه و با مطالب دست اول به روز رسانی نشود شما شانسی برای حضور در نتایج جستجوی گوگل نخواهید داشت.   

شاید بعضی از شما مانند سالهای مدرسه کمی وسوسه شوید و بخواهید با کپی برداری از محتوا و مطالب سایتهای دیگر ،محتوای لازم برای وبلاگ خود را تامین کنید.و به زبان ساده تقلب کنید.اما کپی برداری از مطالب سایتها و وبلاگهای دیگر هیچ سودی برای شما ندارد زیرا این روزها موتور جستجوی گوگل به قدر کافی هوشمند است و متوجه این کار شما خواهد شد و اگر به کپی برداری از سایتهای دیگر ادامه دهید ممکن است گوگل شما را تنبیه کند به این صورت که وبلاگ یا وبسایت شما را در لیست سیاه خود قرار دهد.   

پس درست ترین کار این است که ما بر روی تولید محتوا تمرکز بکنیم و به دنبال این باشیم که مطالب جدید و نو را در وبلاگ خودمان ارائه دهیم.اما به نظر شما ما چگونه می‌توانیم با صرف کمی از وقت خودمان یک مطلب پرمحتوا ایجاد کنیم به طوری که مطلب ما توسط هزاران نفر خوانده شود؟  

در پست بعدی به شما خواهم گفت که چگونه با صرف اندکی زمان پرمحتوا ترین و تازه ترین مطالب را بنویسید.

نظر شما درباره کپی برداری از وبلاگها یا سایتهای دیگر چیست؟ آیا شما اهل کپی برداری از منابع دیگر هستید؟ چه حسی به شما دست می‌دهد اگر ببینید کس دیگری مطالب وبلاگ شما را کپی برداری کرده است؟


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد