X
تبلیغات
رایتل

پنج پست خواندنی و پربازدید ماه آبان

جمعه 1 آذر 1392 ساعت 13:02
در این پست شما با خواندنی ترین پستهای ماه گذشته آشنا خواهید شد.وبلاگ لذت وبلاگ نویسی در آبان سال نود و دو کار خود را شروع کرد.با اینکه سخت بود اما تمام تلاشم را کردم تا در هر روز یک پست خوب و مفید را منتشر کنم.و دوست دارم این کار را همچنان ادامه بدهم.چون یاد گرفته‌ام که هر وبلاگی در آغاز کار خودش باید در فاصله‌های زمانی کوتاه و با پستهای پرمحتوا به روز رسانی شود.تا بتواند جایگاه خود را در میان خوانندگان پیدا کند.

همان طور که در پست لذت وبلاگ نویسی در یک نگاه گفتم دوست دارم در ضمن نوشتن هر پست دست کم دو یا سه نکته و ترفند را به شما یاد بدهم.که با استفاده از آن بتوانید وبلاگ خود را برای خوانندگان وبلاگتان جذاب تر و خواندنی تر کنید.

عنوان پست امروز ،نکته امروز است.شاید اگر کمی با دقت به عنوان این پست نگاه کنید نکته و ایده مورد نظر من را کشف کنید.

بله درسته!همان گونه که بسیاری از شما حدس زدید نکته جالبی که می‌خواهم درباره آن بگویم از این قراره که :  


شما باید در بازه های زمانی معین و مشخصی ،به عنوان مثال هر سه ماه یک بار ،یک پست بنویسید و در آن پست به تمام پستهایی که در آن سه ماه نوشته بودید لینک کنید.  


این کار برای شما از چند لحاظ مفید خواهد بود.نوشتن اینگونه پستها باعث افزایش بازدید وبلاگ شما بشود.چرا که وقتی کسی این پست شما را می‌خواند احتمال دارد بر روی عنوانهایی که به نظرش جالب هستند کلیک کند و آنها را هم مطالعه کند.

از طرفی وقتی رباتهای خزنده گوگل این پست شما را مورد بررسی قرار می‌دهند تمام لینکهای موجود در آن را هم بازبینی می‌کنند. و اگر در این بین ،پستی وجود داشته باشد که از دید گوگل جا افتاده بوده ،نیز ایندکس می‌شود.

من به یک شیوه متفا‌ت این کار را انجام خواهم داد.من پنج پست پربازدید هر ماه را در یک پست جداگانه قرار خواهم داد.پس در اول هر ماه این کار را به طور مرتب انجام خواهم داد.چون دوست دارم با عمل کردن به این نکته تاثیر خوب آن را برای شما آشکار کنم.

اما برویم سراغ پنج پست داغ و خواندنی آبان ماه :

 
ادامه مطلب ...

چگونه بعد از خواندن یک پست نظر بدهیم؟(بایدها و نبایدها)

چهارشنبه 29 آبان 1392 ساعت 21:32
نظر دادن در وبلاگ موضوع خوبی برای گفتگو و بحث است.آیا شما اهل نظر دادن و کامنت گذاشتن هستید؟ این روزها در پایان همه پستها محلی برای نظر دادن وجود دارد.اینجا یک سوال وجود داره.

آیا میشه از قسمت نظرات استفاده بهتری کرد؟


تا حالا به این موضوع فکر کرده بودید که چگونه در قسمت نظرات عمل کنیم تا وبلاگ ما رشد بیشتری داشته باشه،یعنی جوری عمل بکنیم که محبوبیت وبلاگ ما بیشتر بشه.


در این پست می‌خواهیم کمی بیشتر درباره نظر دادن و کامنت گذاری گفتگو کنیم.

 
ادامه مطلب ...

افزایش بازدید وبلاگ با استفاده از شبکه‌های اجتماعی

سه‌شنبه 28 آبان 1392 ساعت 17:29

آیا شما یک وبلاگ نویس مبتدی هستید؟ آیا از اینکه وبلاگ شما آمار بازدید پایینی دارد ناراحت هستید طوری که می‌خواهید وبلاگ نویسی را رها کنید؟ لطفا به اندازه خواندن این پست دست نگه دارید!

همان گونه که در پست قبل گفتم «استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک و همچنین استفاده از نظر دادن (کامنت گذاشتن) »،دو راهکار برای ایجاد ترافیک به وبلاگ شما به  شمار می‌رود. اما بسیاری از وبلاگ نویسان مبتدی از این دو راهکار غافل هستند.در این پست من به شبکه‌های اجتماعی خواهم پرداخت و قصد دارم درباره راز کار آنان به رمزگشایی بپردازم.

 
ادامه مطلب ...

چگونگی افزایش بازدید در یک وبلاگ جدید

دوشنبه 27 آبان 1392 ساعت 22:58

اگر شما الان بر روی عبارت «چگونگی افزایش بازدید در یک وبلاگ جدید» کلیک کرده‌اید و دارید با دقت فراوان این جملات را می‌خوانید می‌توانم حدس بزنم که شما به عنوان یک وبلاگ نویس بسیار کنجکاو هستید تا بدانید چگونه می‌توان سیلی از خوانندگان را به یک وبلاگ تازه روان کرد.و شاید اگر به شما بگویم راهی را می‌شناسم که با استفاده از آن می‌توانید در ده روز اول ،آمار بازدیدکنندگان از وبلاگتان را به سرعت افزایش دهید.به احتمال زیاد ،بسیار ذوق زده و شاد خواهید شد و با خودتان خواهید گفت این همان مطلبی است که من بهش نیاز داشتم.می‌توانم تصور کنم در این لحظه چهره شما چیزی شبیه به این شکلک خواهد شد.   البته شاید هم چیزی شبیه به این یکی باشد.


در پست راز ساده موفقیت در وبلاگ نویسی ،من برای همه وبلاگ نویسان تازه کار به یک نکته اساسی اشاره کردم.در آنجا توصیه کردم که در فاصله‌های زمانی کوتاه و با پست‌های دارای محتوای نو و منحصربفرد وبلاگ خود را به روز کنید.

ممکن است بعضی از وبلاگ نویسان مبتدی از آمار پایین بازدیدکنندگان در روزهای اول دلسرد شوند و با خود بگویند وقتی نوشته‌هایم هیچ خواننده‌ای ندارد چه لزومی دارد که هر روز وقت صرف کنم و در وبلاگ خودم یک پست جدید بنویسم؟  

در این پست قصد دارم راز افزایش بازدیدکنندگان در روزهای ابتدایی وبلاگ نویسی را برای شما فاش کنم.به خوبی می‌دانم.الان بسیاری از شما با خود می‌گویید :

 


ادامه مطلب ...

پنج ایده عملی برای نوشتن یک پست پرمحتوا

یکشنبه 26 آبان 1392 ساعت 22:02

آیا شما در دنیای وبلاگ نویسی یک تازه وارد هستید؟ آیا نوشتن یک پست پرمحتوا برای شما آسان است؟ یا شاید مثل بسیاری از وبلاگ نویسان مبتدی نوشتن یک پست پرمحتوا و جدید ،چالش ذهنی هر روز شما به حساب می‌آید؟


اگر بخواهم راز وبلاگ نویسی موفق را برای شما بگویم.یک عبارت سه کلمه‌ای خواهد شد : 

 


ادامه مطلب ...
( تعداد کل: 10 )
   1       2    >>