X
تبلیغات
رایتل

پرداختن به ایده‌های جدید در وبلاگ نویسی

دوشنبه 26 اسفند 1392 ساعت 23:22

مثل روز روشن است که نوشتن و انتشار یک پست منحصربفرد می‌تواند باعث شود که وبلاگ ما بیشتر از هر وبلاگ دیگری خوانده شود و آمار بازدید از وبلاگ افزایش یابد.اما چگونه می‌توانیم یک پست منحصربفرد و با کیفیت بنویسیم.


برای انجام این کار ،ما بیش از هر چیز دیگر به ایده‌هایی برای نوشتن نیاز داریم.اما چگونه می‌توانیم به ایده‌هایی ناب برای نوشتن دست پیدا کنیم.

 


ادامه مطلب ...

وبلاگ نویسی چگونه زندگی من را تغییر داد؟

یکشنبه 25 اسفند 1392 ساعت 21:48

استفاده از وبلاگ نویسی می‌تواند مزایا و معایب خودش را داشته باشد اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که وبلاگ نویسی می‌تواند مانند یک سکوی پرتاپ برای موفقیت های شغلی و حرفه‌ای شما باشد؟ آیا موافق هستید که وبلاگ نویسی باعث تغییر زندگی افراد بسیاری در تمام دنیا شده است؟


در ادامه به این سوال می‌پردازم که 


چگونه وبلاگ نویسی می‌تواند زندگی ما را تغییر دهد و به بهبود زندگی شغلی و حرفه‌ای ما کمک کند؟

  

ادامه مطلب ...

مروری بر سرویس وبلاگ دهی «بلاگ»(بیان)،رسانه متخصصان و اهل قلم

شنبه 24 اسفند 1392 ساعت 02:11

این یک پست مهمان نوشته شده توسط محمد عباسی فرد، مدیر وبلاگ حقوق برای زندگی می‌باشد.


بنا به درخواست جناب میرزایی بزرگوار، مبنی بر نوشتن در رابطه با سیستم وبلاگ دهی بلاگ ( بیان )، با پستی میهمان در « لذت وبلاگ نویسی » با شما عزیزان همراه می شوم .


قصد از این پست مقایسه سیستم های وبلاگ دهی نیست چرا که این قیاس مستلزم داشتن اطلاعات و استفاده از این سیستم ها است که بنده فاقد این خصوصیات برای انجام مقایسه هستم .

البته اولین بار که با دنیای وبلاگ و وبلاگ نویسی آشنا شدم از طریق سیستم وبلاگ دهی بلاگفا بود که از آن موقع زمان زیادی می گذرد و قطعا بلاگفا هم تغییرات زیادی از ۷-۶ سال گذشته تا به امروز داشته است .

پنج ماهی است که به صورت نیمه حرفه‌ای در سیستم وبلاگ دهی بلاگ ( بیان ) ، به وبلاگ نویسی مشغول شده ام، اما 


چرا سرویس وبلاگ دهی بلاگ ( بیان ) ... !!؟

 


ادامه مطلب ...

ماموریت اصلی یک وبلاگ کسب درآمد نیست

چهارشنبه 21 اسفند 1392 ساعت 21:28

راستی هدف اصلی شما از وبلاگ نویسی چیست ؟ آیا هدف شما این است که به کسب درآمد از وبلاگ بپردازید و برای خودتان یک منبع درآمد آنلاین دست و پا کنید ؟ یا اینکه می‌خواهید با افزایش بازدید از وبلاگ خودتان به فردی مشهور تبدیل شوید ؟ البته ممکن است هدف شما از وبلاگ نویسی این باشد که تنها محلی برای نوشتن یادداشتها و خاطرات خودتان داشته باشید.


در ادامه این پست می‌خواهم درباره هدف اصلی وبلاگ نویسی بنویسم.چون فکر می‌کنم که دانستن و شناختن هدف اصلی وبلاگ نویسی کمک می‌کند تا وبلاگ محبوب تری داشته باشیم.

 


ادامه مطلب ...

قوانین کسب درآمد از وبلاگ از زبان مدیر وبلاگ حقوق برای زندگی

دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 17:45

وقتی چند روز پیش پست «چند نکته درباره کسب درآمد از وبلاگ به زبان ساده » را می‌نوشتم ،بعد از آنکه بر روی دکمه انتشار کلیک کردم.به این فکر می‌کردم که کاش می‌توانستم درباره جمله پایانی این پست بیشتر توضیح بدهم.

 جمله پایانی درباره قوانین کسب و کارهای اینترنتی در ایران بود.


وقتی درباره کسب درآمد از وبلاگ توضیح می‌دادم به این نکته اشاره کردم که تا آنجایی که من میدانم هنوز هیچ قانونی درباره کسب درآمد از وبلاگ وجود ندارد.

راستش دوست داشتم درباره این موضوع اطلاعات دقیق بیشتری داشته باشم و در اختیار شما قرار دهم.


به خاطر اینکه هنوز اطلاعات من در این مورد کامل نبودند.از توضیح بیشتر خودداری کردم.


چون ارایه اطلاعات دقیق و مستند از اصول وبلاگ نویسی است و ما باید نسبت به اطلاعاتی که ارایه می‌دهیم آگاهی کافی داشته باشیم.

پس به یاد داشته باشید که اگر می‌خواهید وبلاگ شما، به عنوان یک وبلاگ معتبر و یک منبع موثق شناخته شود باید این نکته کوچک را رعایت کنید که 

 


ادامه مطلب ...
( تعداد کل: 10 )
   1       2    >>